Śledź nas na Facebook

 

 


  Okazjonalny
  Wieczorowy
  Ślubny
  Dzienny
  Studniówkowy
  Po zabiegu
  Fotograficzny
  Z elementami charakteryzacji

  Permanentny
  Oczy
  Brwi
  Usta
  Long Time Liner

  LEKCJA MAKIJAŻU


 

Makijaż Wieczorowy

 

 

 

 

Rodzaj makijażu cechujący się większym zdecydowaniem w doborze odcieni, będący doskonałym dodatkiem do wysokich szpilek i wieczorowej kreacji. Przykuwa uwagę mocno zaakcentowaną oprawą oczu, zmysłowymi ustami, pokrytymi nabłyszczającą szminką w soczystym odcieniu, a także podkreślonymi różem kościami policzkowymi.

Bardzo popularną techniką wykonywania wieczorowego makijażu oczu jest tzw. smookie eyes. Ta zdominowana przez czerń metoda, pozwala uzyskać intrygujący efekt, określany przez wizażystów mianem „przydymionego oka”.

Absolutnie hitową pozycją na liście kosmetyków, po które warto sięgnąć przed wieczornym wyjściem, jest rozświetlający puder do twarzy i ciała ze złocistym pyłem! Połyskujące, złote drobinki będą mienić się kusząco zarówno w blasku świec, jak i w migoczących światłach dyskotekowej kuli.

Zabieg makijażu wieczorowego wykonujemy, bazując na produktach profesjonalnych, selektywnych marek, np. Clinique, Kanebo, Sephora, Mary Kay. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków  utrwalających, makijaż ten spełnia wysokie standardy wytrzymałości i gwarantuje nieskazitelny wygląd do samego rana! Nawet w ferworze całonocnych szaleństw na parkiecie make-up wieczorowy wygląda perfekcyjnie!

Wskazania:

chęć poprawy samopoczucia, komfortu psychicznego
chęć podkreślenia, wydobycia naturalnych atutów urody
chęć zakamuflowania niedoskonałości
potrzeba poprawy lub zmiany wyglądu przed ważniejszym wyjściem

Czas trwania zabiegu: ok. 45 minut