Śledź nas na Facebook

 

 


  Masaż ciała
  Mięśniowo-powięziowy
  Masaż ujędrniający
  Drenaż limfatyczny
  Masaż głowy
  Masaż leczniczy
  Masaż pleców
  Masaż klasyczny
  Masaż świecą
  Masaż relaksacyjny
  Masaż stóp
  Masaż bańką chińską

  Karboksyterapia - dotlenienie
  Karboksyterapia Mesologic
  Redukcja blizn
  Zmniejszenie rozstępów
  Redukcja cellulitu

  Zabiegi na ciało
  Bandaże Arosha
  Maski na ciało
  Peeling ciała

  Zabiegi specjalistyczne
  Mezoterapia igłowa

  Depilacja laserowa

  Laser
  Usuwanie naczynek na nogach
  Usuwanie innych zmian naczyniowych

  Depilacja woskiem
  Miękkim
  Twardym


 

Depilacja woskiem miękkim

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon to absolutna nowość na polskim rynku. Dlaczego jest to tak świetnie odkrycie? Depilacja woskiem zazwyczaj kojarzyła się z bólem. Lycon to metoda, która jest praktycznie bezbolesna.

Co to jest Lycon?

To wosk, który pochodzi z Australii. Zrobiony jest z naturalnych składników, takich jak olejki aromaterapeutyczne, żywice, wosk pszczeli. Wyrywa włoski już nawet o długości 1 mm. Połączenie najnowszych technik z odpowiednimi składnikami sprawia, że wosk nie ciągnie skóry, tym samym nie powodując podrażnień. Ma także działanie kojące, a skóra po depilacji jest gładka i miękka.

Zalety depilacji Lycon

Za pomocą tej metody możesz usunąć włoski, które mają długość tylko 1 mm. Jest skuteczna i precyzyjna, a co najważniejsze – praktycznie bezbolesna. Szczególnie polecana do depilacji wrażliwych miejsc przy np. depilacji brazylijskiej. Działa kojąco i pielęgnacyjnie. Kolejnymi zaletami jest jedwabista konsystencja i przyjemny zapach – to swojego rodzaju aromaterapia. Po takim zabiegu wychodzimy z salonu zadowoleni i zrelaksowani.

Rodzaje wosków Lycon

Strip Wax – woski miękkie, mają działanie kojące i odżywcze dzięki zawartości olejków aromatycznych. Klasyczna metoda przy użyciu pasków do depilacji.


Hot Wax – twarde woski, stosowane na krótkie, trudne do usunięcia włoski, przystosowane do wrażliwych okolic.
Lycojet – woski o niskiej temperaturze topienia, mocno chwytające włoski, skuteczne przy każdej depilacji, a zwłaszcza trudno dostępnych okolic.