Śledź nas na Facebook

 

 


  Masaż ciała
  Mięśniowo-powięziowy
  Masaż ujędrniający
  Drenaż limfatyczny
  Masaż głowy
  Masaż leczniczy
  Masaż pleców
  Masaż klasyczny
  Masaż świecą
  Masaż relaksacyjny
  Masaż stóp
  Masaż bańką chińską

  Karboksyterapia - dotlenienie
  Karboksyterapia Mesologic
  Redukcja blizn
  Zmniejszenie rozstępów
  Redukcja cellulitu

  Zabiegi na ciało
  Bandaże Arosha
  Maski na ciało
  Peeling ciała

  Zabiegi specjalistyczne
  Mezoterapia igłowa

  Depilacja laserowa

  Laser
  Usuwanie naczynek na nogach
  Usuwanie innych zmian naczyniowych

  Depilacja woskiem
  Miękkim
  Twardym


 

Depilacja laserowa

     

 TRWAŁA DEPILACJA WŁOSÓW DZIĘKI ELLIPSE


Ludzie od tysięcy lat mają kłopoty z owłosieniem. Odnaleziono brzytwy zrobione z krzemienia, pochodzące z epoki jaskiniowców, a archeolodzy odkryli obsydianowe narzędzia do golenia, których wiek szacuje się na około 4000 lat. Poza goleniem były i są stosowane także inne metody usuwania zbędnego owłosienia, m.in. wyrywanie, depilacja woskiem czy usuwanie włosów igłą. Wszystkie te metody mają wady – golenie, wyrywanie i depilacja woskiem dają krótkotrwałe efekty, a usuwanie włosów igłą to zbieg, który pozwala na depilację jedynie pojedynczych włosów.

Nadmiar owłosienia może być skutkiem uwarunkowań medycznych, ale konieczność jego likwidacji może wymagać zabiegów kosmetycznych. Normy kulturowe i presja grupy rówieśników często wymusza usunięcie nadmiernego owłosienia z niektórych obszarów ciała takich jak twarz, pachy, nogi, bikini w przypadku kobiet, czy szyja i plecy u mężczyzn.

Ellipse oferuje bezpieczne, skuteczne i długotrwałe zabiegi depilacji niepożądanego owłosienia, których skuteczność została klinicznie dowiedziona.NA CZYM POLEGAJĄ ZABIEGI Z UŻYCIEM ELLIPSE?


Aby osiągnąć trwałe lub permanentne rezultaty depilacji owłosienia, należy zniszczyć torebki włosowe, z których wyrastają pojedyncze włosy. Odpowiednio dostosowane pulsy promieni świetlnych przenikają górną warstwę skóry i są pochłaniane przez jedną z niewielu naturalnych substancji chemicznych w ciele człowieka – melaninę, która znajduje się w torebkach włosowych.

Melanina zamienia promienie świetlne na energię cieplną. Ciepło to jest transmitowane do torebek włosowych, które są niszczone, co gwarantuje, że włosy w przyszłości nie będą przez nie produkowane. Zabieg jest skuteczny jedynie wtedy, gdy jest przeprowadzany na rosnących włosach, ponieważ są one ciągle połączone z torebkami włosowymi. Większość naszego owłosienia znajduje się w fazie spoczynku, co tłumaczy, dlaczego zazwyczaj jeden zabieg jest niewystarczający i potrzebne są kolejne.

Ta technika jest nazywana „selektywną fototermolizą” (Selective Photothermolysis).

Depilacja włosów Ellipse


Widoczne promienie świetlne, generowane przez systemy Ellipse, są dokładnie kontrolowane, aby generować pulsy światła o odpowiedniej charakterystyce, długości fal i ilości energii, która w bezpieczny lecz skuteczny sposób będzie niszczyć torebki włosowe.