Śledź nas na Facebook

 

 


  Masaż ciała
  Mięśniowo-powięziowy
  Masaż ujędrniający
  Drenaż limfatyczny
  Masaż głowy
  Masaż leczniczy
  Masaż pleców
  Masaż klasyczny
  Masaż świecą
  Masaż relaksacyjny
  Masaż stóp
  Masaż bańką chińską

  Karboksyterapia - dotlenienie
  Karboksyterapia Mesologic
  Redukcja blizn
  Zmniejszenie rozstępów
  Redukcja cellulitu

  Zabiegi na ciało
  Bandaże Arosha
  Maski na ciało
  Peeling ciała

  Zabiegi specjalistyczne
  Mezoterapia igłowa

  Depilacja laserowa

  Laser
  Usuwanie naczynek na nogach
  Usuwanie innych zmian naczyniowych

  Depilacja woskiem
  Miękkim
  Twardym


 

Usuwanie zmian naczyniowych

  


Wiele kobiet i mężczyzn na całym świece cierpi z powodu zaburzeń działania naczyń krwionośnych (zmian naczyniowych). Dolegliwości naczynek krwionośnych mogą być bardzo różnorodne: od małych teleangiektazji (zwanych także pajęczynkami) aż do dużych naczyniaków typu PWS.

Niektóre zmiany naczyniowe są widoczne od urodzenia, podczas gdy inne pojawiają się wraz z upływem lat lub jako efekt uszkodzeń środowiskowych (na przykład ekspozycja na działanie promieni słonecznych). Bez względu na wielkość zmian naczyniowych mogą one powodować tak silne traumy psychiczne, że pacjenci poszukują profesjonalnej pomocy, aby usunąć zmiany skórne. Zamiany zazwyczaj ukrywano pod makijażem, a interwencje chirurgiczne były zarezerwowane dla poważnych zmian naczyniowych na nogach. Skleroterapia była także z sukcesami stosowana do leczenia zmian naczyniowych na nogach.

Ellipse oferuje klinicznie sprawdzony zabieg, który skutecznie usunie wiele zmian naczyniowych podczas terapii samodzielnej lub jako wstęp do skleroterapii.


JAK DZIAŁA ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM ELLIPSE?

Zabiegi z użyciem Ellipse polegają na wysyłaniu doskonale kontrolowanych rozbłysków światła w kierunku powierzchni skóry. Światło jest absorbowane przez jedną z naturalnych substancji chemicznych ludzkiego ciała – hemoglobinę – która znajduje się w czerwonych krwinkach.

Hemoglobina zamienia energię świetlną w ciepło, które jest następnie przesyłane do ścianki naczynia krwionośnego. Zostaje ono w ten sposób na stałe zniszczone i usunięte przez mechanizm obronny ciała ludzkiego. Metoda konwersji światła w energię cieplną i użycie jej następnie do zniszczenia celu bez uszkadzania sąsiadujących z nim tkanek nazywana jest Fototermolizą Selektywną.

Widoczne światło, generowane przez system Ellipse, jest bardzo dokładnie kontrolowane, tak aby długość pulsu i ilość energii były idealnie dostosowane do usunięcia konkretnego naczynia krwionośnego. Najlepsze rezultaty osiągane są w leczeniu pacjentów o jasnym i średnim odcieniu skóry.