Śledź nas na Facebook

 

 


  Masaż ciała
  Mięśniowo-powięziowy
  Masaż ujędrniający
  Drenaż limfatyczny
  Masaż głowy
  Masaż leczniczy
  Masaż pleców
  Masaż klasyczny
  Masaż świecą
  Masaż relaksacyjny
  Masaż stóp
  Masaż bańką chińską

  Karboksyterapia - dotlenienie
  Karboksyterapia Mesologic
  Redukcja blizn
  Zmniejszenie rozstępów
  Redukcja cellulitu

  Zabiegi na ciało
  Bandaże Arosha
  Maski na ciało
  Peeling ciała

  Zabiegi specjalistyczne
  Mezoterapia igłowa

  Depilacja laserowa

  Laser
  Usuwanie naczynek na nogach
  Usuwanie innych zmian naczyniowych

  Depilacja woskiem
  Miękkim
  Twardym


 

Masaż bańką chińską

 

WSKAZANIA

 

walka z cellulitem
obrzęki limfatyczne
napięte i obolałe mięśnie

 

OPIS

Przede wszystkim przyspiesza krążenie krwi i limfy, dzięki  czemu skóra i tkanki są lepiej dotlenione, a toksyny usunięte z organizmu. Reguluje i przyspiesza procesy przemiany materii  umożliwiając szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Masaż bańką chińską rozluźnia napięte mięśnie, relaksuje i pomaga całkowicie się odprężyć.  Zabieg  jest  wprost idealny dla osób prowadzących siedzący tryb życia.

 

 

SCHEMAT TERAPII

Masaż bańką chińską powinien być wykonywany seriach (10-12 zabiegów). Odstęp między zabiegami dobierany jest indywidualnie. Przy bardzo intensywnej kuracji można wykonać go nawet z odstępami między kolejnymi zabiegami co 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu.

Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

Czas trwania: ok. 45 minut. Cena: 100 zł

Cennik zawiera atrakcyjne pakiety na serie masaży.

 

Przeciwwskazania

Masaż ma wpływ na cały organizm, nie tylko na część ciała, która poddawana jest zabiegowi. Masażowi nie powinny poddawać się kobiety przechodzące miesiączkę, bo masaż rozszerza naczynia krwionośne, a przez to kobieta może cierpieć na długie i obfite miesiączki. 

Przeciwwskazaniem do masażu jest także osteoporoza. Kości osoby chorującej na osteoporozę są bardzo łamliwe i przy mocnym ugniataniu czy uciskaniu – mogą ulec uszkodzeniu. 

Masaż nie zaszkodzi kobiecie w ciąży pod warunkiem, że ciąża rozwija się prawidłowo i nie jest zagrożona. Może przynieść nie tylko relaks, ale ulgę w bólach kręgosłupa i pleców. Ponadto obniża napięcie mięśniowe, poprawia krążenie oraz zapobiega rozstępom.