Śledź nas na Facebook

 

 


  Zabiegi podstawowe
  Nawilżające
  Henna
  Skóra wrażliwa

  Laser biostymulujący - NOWOŚĆ
  Plazma
  Red stop
  Inne

  Zabiegi wzmacniające
  Essentia + Skinens - NOWOŚĆ
  Meder Beauty
  Skin Jet
  Zabieg ze złotem - regenerujący
  Sesderma
  Inne zabiegi

  Złuszczanie
  PCA Skin - NOWOŚĆ
  Medi + Derma by Sesderma
  Mikrodermabrazja
  Kwasy - NOWOŚCI
  Peeling kawitacyjny

  Oczy
  Obrzęki i cienie pod oczami
  Zmarszczki

  Karboksyterapia - dotlenienie
  Karboksyterapia Mesologic
  Dotlenienie skóry
  Rewitalizacja okolic oczu
  Usuwanie zmarszczek
  Redukcja blizn
  Redukcja podwójnego podbródka
  Zapobieganie utracie włosów

  Mezoterapia - głęboka rewitalizacja
  Mezoterapia bezigłowa
  Mezoterapia igłowa
  Mezoterapia mikroigłowa

  Masaż
  Twarz i dekolt

  Laser
  Laser frakcyjny Ellipse
  Fotoodmładzanie
  Usuwanie przebarwień
  Usuwanie naczynek


 

Usuwanie naczynek

Zmiany naczyniowe

    


Wiele kobiet i mężczyzn na całym świece cierpi z powodu zaburzeń działania naczyń krwionośnych (zmian naczyniowych). Dolegliwości naczynek krwionośnych mogą być bardzo różnorodne: od małych teleangiektazji (zwanych także pajęczynkami) aż do dużych naczyniaków typu PWS.

Niektóre zmiany naczyniowe są widoczne od urodzenia, podczas gdy inne pojawiają się wraz z upływem lat lub jako efekt uszkodzeń środowiskowych (na przykład ekspozycja na działanie promieni słonecznych). Bez względu na wielkość zmian naczyniowych mogą one powodować tak silne traumy psychiczne, że pacjenci poszukują profesjonalnej pomocy, aby usunąć zmiany skórne. Zamiany zazwyczaj ukrywano pod makijażem, a interwencje chirurgiczne były zarezerwowane dla poważnych zmian naczyniowych na nogach. Skleroterapia była także z sukcesami stosowana do leczenia zmian naczyniowych na nogach.

Ellipse oferuje klinicznie sprawdzony zabieg, który skutecznie usunie wiele zmian naczyniowych podczas terapii samodzielnej lub jako wstęp do skleroterapii.


JAK DZIAŁA ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM ELLIPSE?

Zabiegi z użyciem Ellipse polegają na wysyłaniu doskonale kontrolowanych rozbłysków światła w kierunku powierzchni skóry. Światło jest absorbowane przez jedną z naturalnych substancji chemicznych ludzkiego ciała – hemoglobinę – która znajduje się w czerwonych krwinkach.

Hemoglobina zamienia energię świetlną w ciepło, które jest następnie przesyłane do ścianki naczynia krwionośnego. Zostaje ono w ten sposób na stałe zniszczone i usunięte przez mechanizm obronny ciała ludzkiego. Metoda konwersji światła w energię cieplną i użycie jej następnie do zniszczenia celu bez uszkadzania sąsiadujących z nim tkanek nazywana jest Fototermolizą Selektywną.

Widoczne światło, generowane przez system Ellipse Flex, jest bardzo dokładnie kontrolowane, tak aby długość pulsu i ilość energii były idealnie dostosowane do usunięcia konkretnego naczynia krwionośnego. Najlepsze rezultaty osiągane są w leczeniu pacjentów o jasnym i średnim odcieniu skóry.