Śledź nas na Facebook

 

 


  Zabiegi podstawowe
  Nawilżające
  Henna
  Skóra wrażliwa

  Laser biostymulujący - NOWOŚĆ
  Plazma
  Red stop
  Inne

  Zabiegi wzmacniające
  Essentia + Skinens - NOWOŚĆ
  Meder Beauty
  Skin Jet
  Zabieg ze złotem - regenerujący
  Sesderma
  Inne zabiegi

  Złuszczanie
  PCA Skin - NOWOŚĆ
  Medi + Derma by Sesderma
  Mikrodermabrazja
  Kwasy - NOWOŚCI
  Peeling kawitacyjny

  Oczy
  Obrzęki i cienie pod oczami
  Zmarszczki

  Karboksyterapia - dotlenienie
  Karboksyterapia Mesologic
  Dotlenienie skóry
  Rewitalizacja okolic oczu
  Usuwanie zmarszczek
  Redukcja blizn
  Redukcja podwójnego podbródka
  Zapobieganie utracie włosów

  Mezoterapia - głęboka rewitalizacja
  Mezoterapia bezigłowa
  Mezoterapia igłowa
  Mezoterapia mikroigłowa

  Masaż
  Twarz i dekolt

  Laser
  Laser frakcyjny Ellipse
  Fotoodmładzanie
  Usuwanie przebarwień
  Usuwanie naczynek


 

Usuwanie przebarwień

Zmiany pigmentacyjne

    


Łagodne zmiany pigmentacyjne mogą być efektem dziedziczenia genetycznego lub mogą być spowodowane fizycznymi uszkodzeniami skóry, takimi jak oparzenia słoneczne, skaleczenia, podrażnienia, terapia promieniami świetlnymi lub po prostu mogą być naturalnym efektem starzenia się. Zmiany mogą różnić się zarówno wielkością jak i kolorem. Bardzo ważne jest, aby upewnić się przed usunięciem zmiany pigmentacyjnej, czy nie jest to zmiana złośliwa. Zmiany mogą powodować tak silne traumy psychiczne, że pacjenci poszukują profesjonalnej pomocy, aby je usunąć.

Najczęściej stosowanymi klasycznymi metodami walki ze zmianami pigmentacyjnymi były:

Makijaż: prosty, niedrogi i bezbolesny, ale jest tylko „przykrywką” i wymaga ciągłego zaangażowania, aby utrzymać prezencję na poziomie, który zadowoli pacjentów. Wadą tego rozwiązania jest ciągle obecny stres i dyskomfort pacjentów, gdyż główna przyczyna nie została usunięta, a zmiany pigmentacyjne są jedynie przykrywane makijażem.

Chirurgia: Dotychczas chirurgiczne leczenie zmian pigmentacyjnych przynosiło różne efekty – czasami z niekorzystnymi skutkami takimi jak bliznowacenie.

Laser: Taka terapia może przynieść dobre rezultaty, jednak większość laserów jest przystosowana do wykonywania zabiegów usuwania ściśle określonych zmian pigmentacyjnych.

Ellipse oferuje klinicznie sprawdzone zabiegi, które długotrwale usuwają zmiany pigmentacyjne w górnych warstwach skóry.


JAK DZIAŁA ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM ELLIPSE?

Zabiegi z użyciem Ellipse polegają na wysyłaniu doskonale kontrolowanych rozbłysków światła w kierunku powierzchni skóry. Światło jest absorbowane przez jedną z naturalnych substancji chemicznych znajdujących się w ludzkim ciele – melaninę – która jest skoncentrowana w obszarach zmian pigmentacyjnych.

Melanina zamienia energię świetlną w ciepło, które jest następnie wykorzystane do niszczenia tych części komórek, gdzie melanina jest przechowywana. Technika ta jest zwana Fototermolizą Selektywną.

Widoczne światło, generowane przez system Ellipse Flex, jest bardzo dokładnie kontrolowane, tak aby długość pulsu i ilość energii były idealnie dostosowane do zniszczenia celu bez uszkadzania sąsiadujących z nim tkanek.