Śledź nas na Facebook

 

 


  Zabiegi podstawowe
  Nawilżające
  Henna
  Skóra wrażliwa

  Laser biostymulujący - NOWOŚĆ
  Plazma
  Red stop
  Inne

  Zabiegi wzmacniające
  Essentia + Skinens - NOWOŚĆ
  Meder Beauty
  Skin Jet
  Zabieg ze złotem - regenerujący
  Sesderma
  Inne zabiegi

  Złuszczanie
  PCA Skin - NOWOŚĆ
  Medi + Derma by Sesderma
  Mikrodermabrazja
  Kwasy - NOWOŚCI
  Peeling kawitacyjny

  Oczy
  Obrzęki i cienie pod oczami
  Zmarszczki

  Karboksyterapia - dotlenienie
  Karboksyterapia Mesologic
  Dotlenienie skóry
  Rewitalizacja okolic oczu
  Usuwanie zmarszczek
  Redukcja blizn
  Redukcja podwójnego podbródka
  Zapobieganie utracie włosów

  Mezoterapia - głęboka rewitalizacja
  Mezoterapia bezigłowa
  Mezoterapia igłowa
  Mezoterapia mikroigłowa

  Masaż
  Twarz i dekolt

  Laser
  Laser frakcyjny Ellipse
  Fotoodmładzanie
  Usuwanie przebarwień
  Usuwanie naczynek


 

Kwasy

Zabiegi z wykorzystaniem produktów Mediderma oraz Innoaesthetic, PCA Skin.

 SALIPEEL  LIC 60 ml - pH 1.5RETISES NANOPEEL 1% ŻEL 15mlDNA RECOVERY PEEL SOLUTION 60 ml ARGIPEEL 100 ml - pH 2.5AZELAC PEEL 100 ml - pH 2.5LACTIPEEL 100 ml - pH 2.5MANDELAC ŻEL ZŁUSZCZAJĄCY 100MLNOMELAN CAFEICO ROZJAŚNIAJĄCY  60 ml - pH 2.5NOMELAN CAFEICO FORTE 60 ml - pH 2.5NOMELAN CAFEICO STEP 0  60 ml - pH 2.5

 

Inne firmy: 

Znalezione obrazy dla zapytania natinuel Znalezione obrazy dla zapytania inno exfo

 

Znalezione obrazy dla zapytania xylogic

 

OPIS KWASÓW

NOMELAN COFEICO

Linia produktów przeznaczonych do odbudowy grubości warstwy rogowej i stymulacji wymiany komórkowej skóry. Peeling Nomelan Cafeico jest alternatywą dla peelingów z zawartością fenolu (Nomelan Fenol).

NOMELAN CAFEICO ROZJAŚNIAJĄCY

Melasma na poziomie skóry właściwej.

NOMELAN CAFEICO FORTE

Linia produktów przeznaczonych do odbudowy grubości warstwy rogowej i stymulacji wymiany komórkowej skóry. Peeling Nomelan Cafeico jest alternatywą dla peelingów z zawartością fenolu (Nomelan Fenol).

PEELING MIGDAŁOWY

Zabieg z peelingiem migdałowym przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Z powodzeniem mogą korzystać z zabiegu osoby opalające się na słońcu i w solarium, z problemem słabego i umiarkowanego trądziku pospolitego, z tendencją do przebarwień jak również nietolerujące innych zabiegów na kwasach. Może być wykonywany przez cały rok, również w okresie letnim, bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem. Zapobiega fotostarzeniu i sprawia, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promienie UV.

 LACTIPEEL

 Peeling w postaci żelu, którego podstawową substancją czynną jest kwas mlekowy.Jest to substancja, naturalnie występująca w skórze jako element procesów metabolicznych. Jego funkcją jest utrzymanie płaszcza kwasowego skóry na poziomie pH 5.5 i 6.0. Ponadto ma działanie nawilżające, ponieważ przyciąga do warstwy rogowej cząsteczki wody i stymuluje syntezę ceramidów, poprawiając i modulując funkcje ochronne skóry. Posiada również właściwości rozjaśniające, ponieważ sprzyja jednorodnemu rozprowadzaniu melaniny. Ponadto, kwas mlekowy działa antyoksydacyjnie oraz hamuje tyrozynazę, enzym biorący udział w pierwszych etapach melanogenezy. żelowa konsystencja pozwala na powolne przenikanie kwasu i zminimalizowanie podrażnień.

 ARGIPEEL 

 Peeling w postaci żelu, dający efekt flash. Natychmiastowo nawilża i rozświetla skórę.

Arginina jest aminokwasem pochodzącym z fermentacji i oczyszczenia węglowodanów roślinnych (trzcina cukrowa). Posiada cząsteczkę o dużym rozmiarze, której penetracja przez warstwę rogową zachodzi bardzo wolno. Pozwala to uniknąć wszelkich podrażnien. Połączenie argininy z kwasem mlekowym zapewnia te same korzyści, co zastosowanie alfa-hydroksykwasu (złuszczanie, zwiększenie wymiany komórkowej, poprawa napięcia skóry, redukcja przebarwień), ale bez uczucia swędzenia, szczypania ani pieczenia.

 DNA RECOVERY PEEL 

  System nanosomowych pilingów, który zapobiega uszkodzeniom skóry wywołanym przez słońce i zapobiega ich powstawaniu.

Efektem działania składników jest: ochrona i zmniejszenie uszkodzeń DNA komórek skóry spowodowanych działaniem słońca, a tym samym spowolnienie procesu fotostarzenia skóry.

Poprawia koloryt i blask skóry. Poprawia strukturę skóry. Wzrast elastyczności i jędrności skóry.

 Naprawa uszkodzeń i poprawa wyglądu skóry jest efektem synergistycznego działania składników peelingu takich jak:

 kwas ferulowy – chroni skórę przed skutkami oddziaływania promieniowania UVA i UVB. Zapoczątkowuje i wspomaga działanie innych fotoprotektorów. Pomaga minimalizować uszkodzenia w komórkach skóry spowodowane działaniem promieniowania UVA i UVB, chroniąc komórkowe DNA. Neutralizuje wolne rodniki i wzmacnia działanie antyoksydantów- witamina E i C. Redukuje zapalenie i rumień wywołany przez proces oksydacyjny ( utleniający) zachodzący w skórze przy współudziale wolnych. Hamuje działanie tyrozynazy.

retinol- stymuluje proliferację keratynocytów. Chroni, naprawia i pobudza produkcję włókien kolagenu. Moduluje aktywność zmienionych melanocytów.
czynniki wzrostu ( EGF, TGF- beta2) – stymulują aktywność fibroblastów i keratynocytów. Pobudzają, zwiększają i przyspieszają naprawę naskórka oraz syntezę kolagenu.
enzymy naprawcze DNA ( fototoliaza, endonukleaza, egzoonukleaza) – naprawa uszkodzeń (powstałych w wyniku działania wolnych rodników ) zmian w budowie zasad azotowych na nici DNA
 cynk i aminokwasy- stabilizują nici DNA

 FERULAC

 Pierwszy opatentowany system peelingów nanosomowych, w którym podstawową substancją czynną jest kwas ferulowy. Wskazany przy wszystkich przejawach fotostarzenia.

Kwas ferulowy charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi - chroni skórę przed agresją wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie, jak również wzmacnia działanie witaminy C i E.

Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVAB, minimalizując uszkodzenia, które powoduje słońce i osłaniając DNA komórkowe. Kontroluje aktywność tyrozynazy, rozjaśniając przebarwienia i zapobiegając ich powstawaniu. Działa stymulująco na apoptozę komórek rakowych.

Floretyna zwiększa przenikanie substancji aktywnych, przylegając do powierzchni lipidów i zmieniając potencjał dwubiegunowy dwuwarstw lipidowych. Hamuje aktywność elastazy, enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastyny. Ponadto, posiada właściwości antyoksydacyjne.

SALIPEEL

Kwas salicylowy posiada właściwości komedolityczne, keratolityczne, seboregulacyjne, przeciwzapalne (hamuje syntezę prostaglandyn), antyseptyczne, przeciwdrobnoustrojowe (redukuje populację Propinobacterium acnes) oraz ściągające.

Kwas linolowy i cytrynian etylu redukują produkcję DHT wytwarzając kwaśne środowisko, które spowalnia rozwój bakterii.

 AZELAC

 Azelac to linia produktów na bazie kwasu azelainowego opracowana z myślą o skórze wrażliwej na inne peelingi chemiczne. Kwas azelainowy charakteryzuje się właściwościami seboregulacyjnymi, normalizującymi proces keratynizacji, bakteriostatycznymi, hamującymi rozmnażanie reaktywnych form tlenu oraz regulującymi pigmentację skóry.

 MANDELAC

 Mandelac jest linią produktów opartych na bazie kwasu migdałowego, zalecana głównie do skóry nietolerującej innych alfa-hydroksykwasów (AHA).

Kwas migdałowy, znany także jako 2-fenylo-2hydroksyoctowy, jest kwasem AHA pochodzącym z hydrolizy wyciągu z gorzkiego migdału.

Jest on powszechnie stosowany do leczenia fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalnego nie torbielowatego oraz w celu przygotowania skóry do zabiegów laserem frakcyjnym

Odpowiedni dla skóry wrażliwej, gdyż posiada cząsteczki o dużym rozmiarze, co zapewnia wolniejszą penetrację przez warstwę rogową i nie powoduje szczypania ani podrażnień.

 RETISES

Retises stał się standardową linią produktów na bazie retinolu, które wzmacniają i przyspieszają efekty zabiegów przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych i zwalczających hiperpigmentacje.

Retinol jest retinoidem, z którego powstaje kwas retinowy. Przyspiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje keratynizację. Odżywia skórę, spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych oraz poprawia elastyczność skóry. Ponadto, retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, regulując namnażanie i mobilność melanocytów. Peeling można łączyć z innymi zabiegami przeciwstarzeniowymi, regenerującymi lub depigmentującymi (peelingi chemiczne, laser, IPL).

 MELASPEEL K

 Hiperpigmentacje u wyższych fototypów, trądzik aktywny, łojotokowe zapalenie skóry, trądzik różowaty, kuperoza. 

Hiszpańskie laboratorium INNOAESTHETICS w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii, stworzyło gamę  innowacyjnych oraz wysoce skutecznych zabiegów terapeutycznych.
Nowoczesne rozwiązania naukowe oraz wnikliwe badania zespołu ekspertów, pozwoliły na efektywne wykorzystanie skoncentrowanych składników w celu zaprojektowania optymalnych formuł przeznaczonych do leczenia rożnych defektów skórnych.
Preparaty INNOAESTHETICS charakteryzują się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym, minimalnym ryzyku wystąpienia podrażnień.

 Hiszpańskie laboratorium INNOAESTHETICS w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii, stworzyło gamę innowacyjnych oraz wysoce skutecznych zabiegów terapeutycznych.
Nowoczesne rozwiązania naukowe oraz wnikliwe badania zespołu ekspertów, pozwoliły na efektywne wykorzystanie skoncentrowanych składników w celu zaprojektowania optymalnych formuł przeznaczonych do leczenia rożnych defektów skórnych.
Preparaty INNOAESTHETICS charakteryzują się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym, minimalnym ryzyku wystąpienia podrażnień.

INNO-EXFO Lightening

Unikalny skład peelingu tworzą pochodna witaminy A – kwas retinowy oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Zabieg INNO-EXFO Lightening jest skuteczną terapią rozjaśniającą, jednocześnie przywraca ogólną równowagę skórze mieszanej i tłustej. Skóra po zabiegu jest gładka, elastyczna i odzyskuje swój naturalny blask. Zabieg może być stosowany również w okresie letnim.

Wskazania: hiperpigmentację o charakterze średnio głębokich zmian, skóra dojrzała (zmarszczki, bruzdy, rogowacenie starcze), trądzik zapalny w stadium umiarkowanym.

Efekty kuracji: rozjaśnienie przebarwień na różnej głębokości, silne działanie przeciwzmarszczkowe, poprawa stanu skóry tłustej i łojotokowej, zwężenie porów skóry.

INNO-EXFO Depitach 3

Preparat przeznaczony do intensywnego działania na skórę, tak by zmniejszyć zmiany estetyczne wymagające bardziej ukierunkowanej terapii. Zawiera unikalne połączenie składników aktywnych, które zwiększają restrukturyzację naskórka, kontrolują syntezę melaniny i znacznie wzmacniają jędrność i elastyczność skóry.

Wskazania: melasma, przebarwienia posłoneczne, starcze, pozapalne, piegi.

Efekty kuracji: rozjaśnienie przebarwień na różnej głębokości, silne działanie przeciwzmarszczkowe, poprawa stanu skóry tłustej i łojotokowej, zwężenie porów skóry.

INNO-EXFO BIO-C

Kuracja przeznaczona dla skóry w okresie przedmenopauzalnym, z pierwszymi oznakami fotostarzenia (tj. utrata elastyczności i napięcia skóry), w przebiegu trądziku różowatego oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy (przebarwienia). Stanowi również skuteczną terapię w przypadku cer pozbawionych blasku. Unikalne połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu I i III, które stymulują przebudowę włókien elastycznych oraz uszczelniają ściany naczyń włosowatych. Działa również silnie antyoksydacyjnie, reguluje melanogenezę oraz przywraca skórze blask i napięcie.

Wskazania: utrata elastyczności, poprawa kolorytu, działanie przeciwzmarszczkowe, trądzik różowaty, szara, zmęczona skóra.

Efekty kuracji: silna rewitalizacja skóry twarzy, działanie głęboko regenerujące i antyoksydacyjne, hamowanie procesów starzenia się skóry, – rozjaśnienie istniejących przebarwień, redukcja rumienia, regulacja wydzielania sebum.

INNO-EXFO Ultimate Eye Corrector

Zaawansowana kombinacja składników aktywnych pobudza głęboką regeneracje i przebudowę skóry okolicy oczu. Ponadto stymuluje syntezę białek na poziomie skóry właściwej co skutecznie prowadzi do zagęszczenia macierzy zewnątrzkomórkowej a tym samym poprawy jędrności i elastyczności skóry.

Wskazania: głęboka odbudowa i regeneracja tkanek, działanie przeciwstarzeniowe, rozjaśnienie skóry, poprawa jędrności.

Efekty kuracji: rozjaśnienie przebarwień w okolicy oczu, silne działanie przeciwzmarszczkowe. Zalecamy 3 zabiegi w odstępach 7-10 dni.

INNO-EXFO Mandelage

Zabieg oparty na kwasie migdałowym. Działa powierzchownie, rozjaśnia lekkie przebarwienia, reguluje wydzielanie sebum oraz wzmacnia system immunologiczny skóry.

Wskazania: wczesne fotostarzenie, trądzik zapalny w łagodnym przebiegu, płytkie przebarwienia.