Śledź nas na Facebook

 

 


  Zabiegi podstawowe
  Nawilżające
  Henna
  Skóra wrażliwa

  Laser biostymulujący - NOWOŚĆ
  Plazma
  Red stop
  Inne

  Zabiegi wzmacniające
  Essentia + Skinens - NOWOŚĆ
  Meder Beauty
  Skin Jet
  Zabieg ze złotem - regenerujący
  Sesderma
  Inne zabiegi

  Złuszczanie
  PCA Skin - NOWOŚĆ
  Medi + Derma by Sesderma
  Mikrodermabrazja
  Kwasy - NOWOŚCI
  Peeling kawitacyjny

  Oczy
  Obrzęki i cienie pod oczami
  Zmarszczki

  Karboksyterapia - dotlenienie
  Karboksyterapia Mesologic
  Dotlenienie skóry
  Rewitalizacja okolic oczu
  Usuwanie zmarszczek
  Redukcja blizn
  Redukcja podwójnego podbródka
  Zapobieganie utracie włosów

  Mezoterapia - głęboka rewitalizacja
  Mezoterapia bezigłowa
  Mezoterapia igłowa
  Mezoterapia mikroigłowa

  Masaż
  Twarz i dekolt

  Laser
  Laser frakcyjny Ellipse
  Fotoodmładzanie
  Usuwanie przebarwień
  Usuwanie naczynek


 

Meder Beauty

JUŻ JEST!!! NOWY zabieg RED-APAX zaprojektowany dla skóry wrażliwej, skłonnej do zaczerwienia i dla osób zmagających się z trądzikiem różowatym oraz uporczywym rumieniem.

 

Nieinwazyjne wygładzanie zmarszczek mimicznych

MYO FIX

myo-fix

Relaksacja zmarszczek, lifting, głębokie nawilżenie i ogólny efekt odmłodzenia

 

Myo Fix opracowany z myślą o jeszcze lepszym i skuteczniejszym wygładzaniu zmarszczek to następca zabiegu VAR-FX polecanego przez specjalistów pielęgnacji twarzy na całym świecie.

 

Najnowsza generacja peptydów rozluźniających mięśnie pozwala na zablokowanie transmisji neuromięśniowej i wygładzenie zmarszczek wokół oczu i na czole bez przerywania funkcji mięśni.

Ten terapeutyczny zabieg zapewnia nie tylko natychmiastowe i widoczne wygładzenie zmarszczek, ale także poprawia ogólny wygląd skóry. Potężna mieszanka przeciwutleniaczy i składników aktywnych gwarantuje wiele korzyści kosmetycznych skórze każdego typu: dotlenienie oraz odżywienie, pobudzenie rozwoju nowych komórek skóry i produkcji kolagenu, poprawa łagodnych zmian pigmentacyjnych i uszkodzeń wywołanych przez słońce. Uzyskanie gładkiej, jaśniejszej i zdrowszej w wyglądzie skóry jest możliwe już po jednym zabiegu!

Dla uzyskania stabilnej i długotrwałej redukcji zmarszczek (8-12 miesięcy) zaleca się przeprowadzenie cyklu pięciu zabiegów.

"Ten nieinwazyjny, odprężający i pielęgnacyjny zabieg przede wszystkim zapewnia oczekiwane efekty. Jest to obowiązkowe uzupełnienie oferty każdej kliniki specjalizującej się w zabiegach medycyny estetycznej."
Vicky Eldridge, Editor of Cosmetic News

 

Nieinwazyjne modelowanie kształtów twarzy

LIPO OVAL

lipo-oval

Korekta “drugiego podbródka” i nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy i szyi, efekt liftingu i rozjaśnienia

 

W przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, „drugiego podbródka”, grawitacyjnego opadania dolnej i środkowej części policzków polecamy zabieg Lipo Oval, który stanowi kompleksowe rozwiązanie pozwalające na uzyskanie szczuplejszych linii twarzy, wyraźniejszych konturów, a także wzmocnionej i jędrnej skóry.

 

Składniki lipolityczne stosowane w zabiegu pomagają zmniejszyć objętość tkanki tłuszczowej, zapewniają lepszy efekt podskórnego drenażu. Wszystkie składniki aktywne działają w pełnej synergii. Przyspieszają i wzmacniają syntezę kolagenu i elastyny oraz poprawiają mikrokrążenie i natlenienie tkanek. Twarz i szyja wyglądają szczuplej, skóra jest w wyraźny sposób wzmocniona i nabiera młodzieńczego uroku.

Dla zachowania efektu zaleca się serię 5-10 zabiegów przeprowadzanych 1raz w tygodniu. Każdą serię można powtarzać raz lub dwa razy w roku.

 

Nieinwazyjne wypełnianie, głęboka rewitalizacja skóry

HYDRA FILL

mask

Głębokie nawilżenie, wygładzenie skóry i wypełnienie zmarszczek

W przypadku skóry silnie odwodnionej, suchej i wrażliwej zabieg Hydra Fill zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, a jednocześnie wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry i umożliwia jej utrzymanie właściwego poziom wody. Kwas hialuronowy – naturalny środek nawilżający skóry – przywraca odpowiednie nawodnienie, podczas gdy mieszanka potężnych składników o właściwościach przeciwutleniających zwalcza uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki. Zwiększenie zdolności do wiązania wody i zatrzymywania jej w naskórku pozwala na zachowanie gładkiej, elastycznej i sprężystej skóry.

Aby zapobiec nawrotowi suchej, odwodnionej skóry, zaleca się serię 5-10 zabiegów przeprowadzanych 1-2 razy w tygodniu. Każdą serię można powtarzać raz lub dwa razy w roku.

 

Nieinwazyjne odmładzanie i lifting twarzy

ARMA LIFT

arma-lift

Korekta zmarszczek statycznych i zmian starczych skóry, rozjaśnienie, lifting, głębokie nawilżenie oraz efekt ogólnego odmłodzenia

 

Arma Lift to idealny, nieinwazyjny zabieg wypełniający, który szybko przywraca skórze jędrność i gęstość, pozwala również na uzyskanie wygładzenia zmarszczek i nierówności skóry. Zastosowana w produktach nowa technologia Stem Cell skupia się na pobudzaniu skóry do intensywnej odnowy, zmniejszeniu głębokości i widoczności zmarszczek, przy jednoczesnym pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny. Nabłonkowy czynnik wzrostu (EGF, Epidermal Growth Factor) zastosowany w tym zabiegu znacząco zwiększa zdolność skóry do regeneracji i odbudowy. Zabieg Arma Lift doskonale przygotowuje skórę do inwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych, dermatologicznych, z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, jest bezpieczny i skuteczny również w okresie rehabilitacji.

 

Dla zachowania optymalnych efektów zaleca się serię 5-10 zabiegów przeprowadzanych 1-2 razy w tygodniu. Każdą serię nożna powtarzać raz lub dwa razy w roku.

 

 

Nieinwazyjna terapia dla skóry problematycznej

EU SEB

6

Przywrócenie zdrowej mikroflory skóry, regulacja produkcji sebum

Zabieg Eu Seb charakteryzuje się silnymi właściwościami antyseptycznymi i przeciwzapalnymi. Ogranicza nadmierne rogowacenie naskórka i odbudowuje korzystną mikroflorę na powierzchni skóry wzmacniając jej funkcje obronne. Zabieg doskonale matuje skórę twarzy, szyi i dekoltu, zmniejsza produkcję sebum, przeciwdziała rozwojowi zmian trądzikowych. Skóra jest w widoczny sposób wygładzona, zdrowsza i jaśniejsza.

Zalecamy serię 5 zabiegów, przeprowadzanych 1 raz w tygodniu, dla utrzymania optymalnych efektów.